İnce kaşlar mı?
Kaşlar yüzün önemli bir parçasıdır. Belirli duyguları gösterirken yüze daha fazla ifade verirler ve görünüşünüzü tamamlarlar. Bu güvenli ve hassas prosedür, en son FUE teknolojisi ile uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir.

Kaşlarınızı çok mu ince buluyorsunuz yoksa tamamen mi kayboldu?

Kaş ekimi, sorununuz için ideal çözümdür.

Gözlerin daha fazla konuşması için kaşlar önemlidir. Yüzdeki belirli duyguları göstermeye ve bir kişinin karakterini temsil etmeye yardımcı olurlar. Her kaş ekimi farklıdır. Daha dolgun kaş isteyenler ve sadece kel yerleri doldurmak isteyenler var. Bu nedenle uzman ile ön görüşme yapılması önemlidir. Bu sohbette tüm özel soruları sorabilir ve isteklerinizi tartışabilirsiniz. Uzman görüşme sırasında kaş ekimi için uygun bir aday olup olmadığınızı da değerlendirecektir.

Son olarak, uzman hangi prosedürün size en uygun olduğunu belirleyecektir. Kaş ekimi prosedürü, saç ekimi prosedürü ile karşılaştırılabilir. Saçlar genellikle başın arkasından (donör alan) alınır. Mevcut saçlar dikkatlice değerlendirilecektir çünkü çoğu saç, kaşlarınızın tüyleri ile aynı değildir. Bunlar sadece en ince saçlar olacaktır. Bu hassas tedavi için de FUE saç ekimi yöntemi ve lokal anestezi kullanıyoruz.

kas3
kas2
kas1